پروژه ایمن سازی درب ورودی شرکت شار توان کالا

,

در این پروژه در راستای ایمن سازی درب ورودی شرکت شار توان کالا، از دستگاه کنترل تردد کارابان، مدل KTA-3450 و سنسور اثرانگشت کارابان مدل KFR-5000 استفاده گردید. ساختار این پروژه به این صورت می باشد که دستگاه کنترل تردد اصلی در سمت داخل درب ایمن شده نصب می گردد و سنسور اثرانگشت ثانویه در سمت خارج درب قرار می گیرد. بدین ترتیب امنیت این سیستم در بالاترین حد ممکن قرار می گیرد، چرا که سنسور دوم، صرفا ریدر اثرانگشت و کارت RFIDمی باشد و هیچ گونه اطلاعاتی را در خود نگاه نمی دارد. پس از خوانده شدن اثر انگشت و یا کارت بدون تماس توسط این سنسور، اطلاعات خوانده شده به دستگاه کنترل تردد اصلی ارسال شده و وظیفه ی شناسایی،اعتبارسنجی و بازگشایی قفل برعهده دستگاه کنترل تردد می باشد که با قرار گرفتن در سمت داخل از دسترس افراد متفرقه خارج می باشد.

 

دستگاه کنترل تردد KTA-3450 از محصولات مدرن و سطح بالای کارابان می باشد که امکانات بسیار گسترده ای را به همراه دارد. ارتباط با انواع قفل برقی و مقابل برقی، سنسور درب، زنگ، آلارم و … از این دست می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه کنترل تردد می توانید از لینک زیر استفاده نمایید:

 

سنسور اثرانگشت KFR-5000 استفاده شده در این پروژه نیز ریدری حرفه ای می باشد که امکان خواندن اثرانگشت و همچنین کارت بدون تماس را دارا می باشد. همچنین با در اختیار داشتن استاندارد IP-65 و مقاومت در برابر گرد و خاک و قطرات آب، می تواند محصولی بی نظیر به عنوان یک ریدر خارجی (OutDoor) استفاده شود. برای آشنایی بیشتر با این محصول به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

در اینجا می توانید تصاویری از این پروژه را مشاهده نمایید:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *