کارابانسامانه جامع حقوق و دستمزدنرم افزار حقوق و دستمزدکارابانکارابانکارابانکارابانکارابانکارابان

نرم افزار حقوق و دستمزد

نقطه قوت یك سیستم حضور و غیاب علاوه بر قابلیتهای دستگاه سخت افزاری ثبت ترددها، عملكرد نرم افزار مرتبط با آن از نظر سهولت كاربری، جامع بودن، ارائه گزارشهای قدرتمند و پشتیبانی مناسب می باشد. نرم افزار حضور و غیاب كارابان در عین جامعیت، با محیط كاربری كاربر پسند وحرفه ای، ارائه گزارشات جامع و كامل و قابلیتهای فوق العاده، تجربه استفاده از این ویژگیها را در اختیار شما قرار خواهد داد. برخی از قابلیتهای نرم افزار عبارتند از :

1
2
3
محاسبه کارمزد پرسنل
1

امکان تعریف انواع آیتم های پرداختی و کسورات

2

امکان انتساب ایتم های ثابت به افراد

3

امکان تولید فرمول محاسباتی برای هر آیتم

انعطاف پذیری

تعریف آیتمهای پرداختی و کسورات مبتنی بر فرمول

هر سازمان، شرکت یا موسسه ای قوانین و روالهای ویژه ای برای محاسبات مربوط به حقوق و دستمزد در نظر می گیرد که این قوانین میتواند مربوط به ضرایب محاسباتی، آیتمهایی که بابت آنها به افراد پرداخت می شود، آیتمهایی که بابت آنها از افراد کسر می گردد و روش محاسبه هر آیتم باشد.

نرم افزار حقوق و دستمزد کارابان با امکان تعریف انواع آیتمهای پرداختی و آیتمهای کسورات بدون محدودیت در تعداد آیتمها و همچنین امکان تعریف فرمول محاسباتی برای هرآیتم بصورت مستقل و در عین حال سادگی کاربری، گستره وسیعی از مخاطبین را تحت پوشش خود قرار می دهد. امکان محاسبه و عدم محاسبه بیمه به ازای هر آیتم، امکان محاسبه یا عدم محاسبه مالیات برای هر آیتم، امکان تعریف جداول مالیاتی مختلف و انتساب به افراد و اعمال در محاسبات مالیات، امکان فعال یا غیرفعال کردن هر آیتم محاسباتی جهت عدم انجام محاسبات برای آیتمهای خاص از دیگر ویژگیهای نرم افزار حقوق و دستمزد کارابان می باشد.

ارتباط با نرم افزار حضور و غیاب

دریافت اطلاعات از نرم افزار حضور و غیاب با یک کلیک

به صورت معمول، خروجی محاسباتی نرم افزارهای حضور و غیاب جهت استفاده به نرم افزار های حقوق و دستمزد وارد می شود. با این هدف در نرم افزار حضور و غیاب کارابان امکان تولید انواع خروجی در قالب Excel و Text جهت وارد کردن به سایر نرم افزارهای حقوق و دستمزد طراحی گردیده است.

در صورت استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد کارابان، اطلاعات محاسبه شده در نرم افزار حضور و غیاب شامل کارکرد، تاخیر، تعجیل، مدت حضور، مرخصی، ماموریت، کارکرد رزوهای تعطیل، اضافه کار مجاز، اضافه کار غیر مجاز و … به سادگی و تنها با یک کلیک به نرم افزار حقوق و دستمزد منتقل شده و با توجه به فرمولهای محاسباتی تعریف شده، محاسبه و نمایش داده خواهد شد. با استفاده از این ویژگی و امکان انتساب آیتمهای حقوق و دستمزد به آیتمهای حضور و غیاب، فرآیند صدور فیش حقوقی از محاسبات نرم افزار حضور و غیاب فقط در چند ثانیه انجام خواهد شد.

1
2
حقوق و دستمزد پرسنل
1

دریافت نتایج محاسبات نرم افزار حضور و غیاب کارابان با یک کلیک

2

امکان ارتباط آیتم های نرم افزار حقوق و دستمزد
با آیتم های نرم افزار حضور و غیاب

1
2
محاسبه حقوق و دستمزد پرسنل
1

انجام کلیه محاسبات با سرعت بسیار بالا

2

صدور انواع فیش و لیست حقوقی با قابلیت طراحی و سفارشی سازی

محاسبات سریع – گزارشات متنوع

محاسبه گروهی حقوق و دستمزد و صدور انواع فیش و لیست حقوق

محاسبات مربوط به حقوق و دستمزد یکی از وقتگیرترین و در عین حال حساس ترین عملیات یک مجموعه، سازمان یا شرکت می باشد. محاسبه دقیق حقوق پرسنل، بیمه و مالیات، اضافه پرداخت ها و کسورات و … بسیار مهم بوده و هرگونه اشتباه در انجام این عملیات، میتواند مشکلات و دردسرهایی را برای واحد مالی و کل مجموعه ایجاد نماید. با توجه به انتساب آیتمهای نرم افزار حقوق و دستمزد به پارامترهای محاسبه شده در نرم افزار حضور و غیاب و دریافت خودکار پس از محاسبه، احتمال وقوع خطا صفر شده و سرعت انجام محاسبات به بالاترین سطح ممکن میرسد.

از طرفی با توجه به وجود گزارشات متنوع برای صدور فیش حقوقی و امکان تعیین نوع فیش حقوقی قبل از چاپ، به همراه قابلیت فوق العاده جذاب طراحی و ویرایش گزارشات، شما قادر خواهید بود انواع فیش حقوقی با ترکیب و چیدمان و المانهای مدنظر خودتان ایجاد نمایید.

لیستهای حقوق نیز از قابلیت طراحی و ویرایش مستثنی نیستند و شما میتوانید انواع لیست های حقوق با محتوا و چیدمان مورد نظر خود ایجاد، ذخیره و در آینده استفاده نمایید.

سیستم عامل و بانک اطلاعاتی

پشتیبانی از آخرین نگارش سیستم عامل ویندوز و بانک اطلاعاتی

هرچند شروع طراحی و تولید نرم افزار حقوق و دستمزد کارابان، با ارائه ویندوز XP همزمان بود، اما با گذشت زمان و ارائه نگارشهای جدید ویندوز مانند Windows 7 ، Windows 8، Windows 8.1، Windows 10 تیم تولید شرکت مهندسی کاراپرداز، همگام با بروزرسانی عملکردی نرم افزار حقوق و دستمزد کارابان، بروزرسانی های مورد نیاز جهت تطبیق عمکلرد نرم افزار با آخرین نگارش ویندوز را در دستور کار خود قرار دادند. به گونه ای که در حال حاضر نرم افزار حقوق و دستمزد کارابان قابلیت نصب و استفاده در آخرین نگارش سیستم عامل ویندوز را دارا می باشد.

استفاده از بانک اطلاعاتی Microsoft SQL Server جهت قدرت بخشیدن به سرعت محاسبات و امنیت در نگهداری داده ها، از دیگر نقاط قوت نرم افزار حقوق و دستمزد کارابان می باشد که بخش مدیریت داده ها نیز با بروز رسانی این بانک اطلاعات قدرتمند توسط شرکت Microsoft بروز شده و در حال حاضر نرم افزار قابلیت ارتباط با آخرین نسخه این بانک اطلاعاتی یعنی Microsoft SQL Server 2017 را دارا میباشد.

لازم به ذکر است نرم افزار حقوق و دستمزد کارابان به عنوان یک زیر سیستم نرم افزار حضور و غیاب کارابان قابل ارائه می باشد.

1
2
فیش و لیست حقوق
1

امکان نصب در کلیه ویندوز های XP, 7, 8, 10 , Server

2

پشتیبانیاز SQL Server 2005 و نگارش های بالاتر

برای مشاهده دموی نرم افزار حقوق و دستمزد با کارشناسان ما تماس بگیرید
برای مشاهده دموی نرم افزار حقوق و دستمزد با کارشناسان ما تماس بگیرید
درخواست دمو
ثبت درخواست دموی نرم افزار
ارسال پيامک
ارسال پیامک به واحد فروش
تماس
تماس تلفني با کارشناسان
5.000+ نسخه

در حال استفاده می باشد

500.000+ کارمند

هر روز در حال ثبت تردد های خود در این سیستم هستند

250.000+ ساعت

خدمات پشتیبانی ارئه شده به کاربران تا به امروز

10.000+ ساعت

توسعه نرم افزاری و برنامه نویسی

12 سال

بروز رسانی و توسعه مداوم

100+ گزینه

با قابلیت سازگاری با نیاز های سازمانی

preloader