کاراباننرم افزار مدیریت باشگاهنرم افزار مدیریت باشگاه ورزشیکارابانکارابانکارابانکارابانکارابانکارابان

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی کارا

نقطه قوت یك سیستم حضور و غیاب علاوه بر قابلیتهای دستگاه سخت افزاری ثبت ترددها، عملكرد نرم افزار مرتبط با آن از نظر سهولت كاربری، جامع بودن، ارائه گزارشهای قدرتمند و پشتیبانی مناسب می باشد. نرم افزار حضور و غیاب كارابان در عین جامعیت، با محیط كاربری كاربر پسند وحرفه ای، ارائه گزارشات جامع و كامل و قابلیتهای فوق العاده، تجربه استفاده از این ویژگیها را در اختیار شما قرار خواهد داد. برخی از قابلیتهای نرم افزار عبارتند از :

کارایی در عین سادگی

اتوماسیون کامل باشگاه ورزشی

اولین گام در استفاده از یک سیستم اتوماسیون باشگاهی، انطباق این سیستم با نیازهای باشگاه می باشد. باشگاهها و کلوپهای ورزشی با متدها و فرآیندها متفاوتی مدیریت می شوند. نرم افزار جامع باشگاهی کارابان، کلیه فرآیندهای یک باشگاه ورزشی، شامل ثبت نام اعضاء، ثبت اطلاعات مربیان، تعریف کلاسها، کنترل زمان انقضاء ثبت نام، کنترل تعداد جلسات اعضا، تعریف زمان کلاسها در روزهای مختلف هفته، امکان انتساب چند مربی به یک کلاس، امکان انتساب یک مربی به چند کلاس و …. را به طور کامل در برگرفته و مستقل از نوع باشگاه ورزشی می تواند در گستره از وسیعی از باشگاهها مورد استفاده قرار گیرد.

سهولت کاربری، واسط کاربری بسیار روان، جامع بودن، پشتیبانی از انواع روشهای ثبت نام، کنترل مسائل مالی، کنترل ورود و خروج اعضاء، اطلاع رسانی به اعضاء و دهها قابلیت دیگر، از مزایای نرم افزار باشگاهی کارابان می باشد.

1
2
3
کنترل تردد باشگاه
1

امکان تعریف انواع کلاس با آیتم های متفاوت

2

تعریف و ثبت نام افراد در کلاس های متفاوت

3

تعریف و مدیریت مربیان

1
2
حضور و غیاب باشگاه
1

کنترل آنلاین ورود و خروج ورزشکاران و پرسنل

2

امکان ارتباط انواع دستگاه های کنترل تردد به نرم افزار

سخت افزار

اتصال به انواع دستگاه حضور و غیاب، کنترل تردد و گیت ورود و خروج

اتوماسیون یک باشگاه ورزشی و خودکار سازی فرآیندها، بدون وجود یک وسیله سخت افزاری جهت ثبت و کنترل ورود و خروج اعضا بی معناست. ثبت تردد اعضاء می تواند بوسیله کارت، اثرانگشت، چهره یا کف دست باشد. برای دستیابی به این امر، سیستم اتوماسیون باشگاهی کارابان، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا با انتخاب هریک از دستگاههای کنترل تردد کارابان یا گیتهای ورود و خروج، فرآیند ورود و خروج اعضاء به باشگاه را ثبت و کنترل نمایید.

انتخاب نوع دستگاه به سیاست شما برای مدیریت باشگاه بستگی دارد و تفاوتی در عملکرد نرم افزار نخواهد داشت. شما می توانید از دستگاه های کنترل تردد کارتی، اثر انگشتی، تشخیص چهره یا شناسایی الگوهای کف دست استفاده نمایید. در صورتیکه تمایل به ممانعت از ورود افرادی که مجاز به استفاده از خدمات باشگاه نیستند دارید، می توانید با اتصال دستگاههای کنترل تردد به انواع گیت ورود و خروج به این مهم دستیابید.

همه فن حریف

امکان ثبت و گزارش گیری از کلیه فعالیتهای باشگاه

علاوه بر فعالیت های اصلی باشگاه که شامل کنترل ورود و خروج اعضاء و مدیریت امور مالی می باشد، فعالیتهای جانبی نیز در باشگاه وجود دارد که مکانیزه بودن آنها تاثیر بسیاری در تسهیل مدیریت امور داخلی، اطلاع رسانی به اعضا و دسترسی به سوابق خواهد داشت. از جمله این فعالیتهای جانبی می توان به ثبت و گزارش گیری از سایز گیری های مختلف، حرکات تمرینی، برنامه های غذایی و مدیریت زمانی و مالی دستگاهها و تجهیزات موجود در باشگاه اشاره کرد.

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی کارابان، با در نظر گرفتن کلیه فعالیتهای جانبی باشگاهها، این روال را تسریع و فرآیند ثبت و گزارش گیری از موارد فوق را با واسط کاربری فوق العاده در اختیار شما قرار میدهد. شما می توانید به راحتی به آرشیو کامل سایزگیری های انجام شده از ورزشکاران در تاریخ های مختلف حرکات تمرینی ارائه شده در بازه های زمانی و توسط مربیان مختلف، برنامه های غذایی ارائه شده دسترسی پیدا کنید و بر روند پیشرفت ورزشکاران نظارت نمایید. همچنین با ارائه گزارشهای قابل ارائه، ورزشکاران نیز با سهولت بیشتری به منابع مورد نظر خود دسترسی پیدا خواهند کرد.

1
2
دستگاه حضور و غیاب باشگاهی
1

امکان ثبت ، آرشیو و مدیریت انواع برنامه های تمرینی و غذایی ورزشکاران

2

امکان ایجاد پرونده ای کامل از مشخصات فردی و فیزیکی ورزشکار

1
2
3
نرم افزار مدیریت باشگاه
1

ارائه انواع گزارش های جامع انفرادی و گروهی

2

ارسال انواع پیامک، ورود، خروج، ماموریت، مرخصی

3

دریافت اطلاعات ترددها در اپلیکیشن تلگرام

اطلاع رسانی و گزارش گیری

گزارشات متنوع مدیریت و انفرادی و اطلاع رسانی پیامکی

بخش نهایی هرسیستم نرم افزاری، بخش مربوط به گزارش گیری و گزارشات قابل ارائه به کاربر می باشد. گزارشات ارائه شده در یک سیستم قدرت و توانمندی آن سیستم را نمایش می دهد. بخش گزارش گیری در نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی کارابان علاوه بر جامعیت، با توجه به ارائه ابزار گزارش ساز حرفه ای، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا نه تنها از گزارشات موجود استفاده نمایید، بلکه بتوانید کلیه گزارشات موجود در سیستم را از نظر طراحی، چیدمان و اقلام اطلاعاتی تغییر داده و یا گزارشات جدید براساس ساختار و نظر خود طراحی و ایجاد نمایید. گزارشات عمومی مانند کارت باشگاه، گزارش ثبت نام، گزارش ورود و خروج، گزارشات مالی، برنامه غذایی، حرکات تمرینی، سایزگیری، گزارشات مدیریتی و … بخشی از گزارشات قابل ارائه توسط نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی کارابان می باشد.

از طرفی با توجه به نیاز و علاقه مدیران جهت اطلاع رسانی به اعضاء جهت نزدیک شدن به زمان خاتمه ثبت نام، حضور مربیان جدید، ارائه دستگاهها یا خدمات جدید و علاقه ورزشکاران جهت دریافت اطلاعات شخصی مربوط به باشگاه مانند برنامه غذایی، حرکات تمرینی، اطلاعات سایز و …. به صورت الکترونیکی، بخش اطلاع رسانی نرم افزار باشگاه کارابان، امکان ارسال این اطلاعات در قالب پیامک را در اختیار شما قرار میدهد. شما می توانید به صورت دستی یا خودکار اقدام به ارسال پیامکهای مورد نظر به کاربران و ورزشکاران نمایید.

سیستم عامل و بانک اطلاعاتی

پشتیبانی از آخرین نگارش ویندوز و بانک اطلاعاتی

هرچند شروع طراحی و تولید نرم افزار حضور و غیاب کارابان، با ارائه ویندوز XP همزمان بود، اما با گذشت زمان و ارائه نگارشهای جدید ویندوز مانند Windows 7 ، Windows 8، Windows 8.1، Windows 10 تیم تولید شرکت مهندسی کاراپرداز، همگام با بروزرسانی عملکردی نرم افزار حضور و غیاب کارابان، بروزرسانی های مورد نیاز جهت تطبیق عمکلرد نرم افزار با آخرین نگارش ویندوز را در دستور کار خود قرار دادند. به گونه ای که در حال حاضر نرم افزار حضور و غیاب کارابان قابلیت نصب و استفاده در آخرین نگارش سیستم عامل ویندوز را دارا می باشد.

استفاده از بانک اطلاعاتی Microsoft SQL Server جهت قدرت بخشیدن به سرعت محاسبات و امنیت در نگهداری داده ها، از دیگر نقاط قوت نرم افزار حضور و غیاب کارابان می باشد که بخش مدیریت داده ها نیز با بروز رسانی این بانک اطلاعات قدرتمند توسط شرکت Microsoft بروز شده و در حال حاضر نرم افزار قابلیت ارتباط با آخرین نسخه این بانک اطلاعاتی یعنی Microsoft SQL Server 2017 را دارا میباشد.

1
2
نرم افزار حضور و غیاب
1

امکان نصب در کلیه ویندوز های XP, 7, 8, 10 , Server

2

پشتیبانی از SQL Server 2005 و نگارش های بالاتر

برای مشاهده دموی نرم افزار باشگاه با کارشناسان ما تماس بگیرید
برای مشاهده دموی نرم افزار باشگاه با کارشناسان ما تماس بگیرید
درخواست دمو
ثبت درخواست دموی نرم افزار
ارسال پيامک
ارسال پیامک به واحد فروش
تماس
تماس تلفني با کارشناسان
preloader