شرایط و ضوابط استفاده از وبسایت

آخرین بروز رسانی در تاریخ: شنبه – 17 بهمن 1396 ساعت 02:05 به وقت ایران

این صفحه شامل شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت (“کارابان تایم”، “KarabanTime”) و همه سرویس‌های آن از جمله سرویس پرسش و پاسخ، محتوا و ابزار ارائه شده توسط آن، می‌باشد.

شرایط و ضوابط استفاده از وبسایت
تمامی افرادی که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم شامل مهمانان یا افراد ثبت نام کرده که از محتوای وب سایت ما و یا از محتوا و سرویس (های) ارائه شده توسط این وب سایت استفاده می‌کنند، باید شرایط زیر را به صورت کامل بپذیرند.

تغییر شرایط استفاده
محتوای این صفحه و شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت ممکن است در هر زمانی بدون اطلاع به کاربران تغییر کند. تمامی تغییرات اعمال شده در این صفحه قابل مشاهده خواهند بود. شما متعهد به تجدید نظرهاى داده شده هستید؛ بنابرین طی بازه‌های زمانی مختلف، از این صفحه بازدید نمایید تا از شرایط و ضوابط تازه و تجدید نظرهای ارائه شده مطلع شوید.

مالکیت حقوق
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت و محتوای آن از جمله حقوق کپی رایت نزد ما محفوظ است. هیچ یک از محتوای ما کپی برداری از منابع داخلی و فارسی نبوده و اکثر محتوای موجود به صورت اختصاصی تولید شده اند. در مواقعی که از منابع (مانند تصاویر) خارجی استفاده شود، به طور حتم منبع آن ذکر خواهد شد. البته ممکن است قسمت خاصی از متن، ترجمه شده‌ی منابع خارجی باشد و به دلیل این که تنها بخش محدودی ترجمه می‌شود، در صورت لزوم منبع آن نیز ذکر خواهد شد. همچنین ممکن است از قسمت‌هایی از منابع دارای مجوز آزاد مثل ویکی‌پدیا نیز ترجمه یا به صورت مستقیم، گذاشته شود.

به دلیل آن که محتوای و تصاویر موجود به صورت اختصاصی تولید می‌شوند، کپی برداری از آن با ذکر آدرس وب سایت (KarabanTime) و نام نویسنده بلامانع است. همچنین استفاده غیر شخصی ویا تجاری از محتوای و تصاویر  وبسایت نیز درصورت عدم داشتن اجازه کافی (کسب اجازه از مدیر وبسایت از طریق فرم تماس با ما)، ممنوع است. در غیر این صورت ما این اجازه را به خود می‌دهیم تا از فرد و وبسایت کپی کننده شکایت کنیم.

رفع مسئولیت
اگرچه محتوای این وب سایت بسیار قابل اعتماد است، با این حال، ما ضمانت نمی‌کنیم که این وب سایت و محتوای آن، بدون اشکال و خطا باشد. بنابراین در استفاده از محتوای آن هیچ گونه مسئولیتی در هیچ موردی را قبول نخواهیم کرد. این شرایط در جواب دیدگاه‌ها و سوالات کاربران نیز صدق می‌کند.

تمامی مطالب منتشر شده در سایت فقط و فقط برای افزایش سطح آگاهی بوده و هرگونه استفاده از مطالب و مقاله‌های سایت، مرور آن‌ها و معرفی آن به دیگران با مسئولیت شخصی خودتان انجام گرفته و این سایت هیچ گونه مسئولیت و تعهدی در قبال هرگونه صدمات وارد شده به هر صورتی از جمله سوء استفاده‌ها نداشته و خود شخص استفاده کننده همه مسئولیت آن را بر عهده دارد. همچنین تمامی لینک‌های خارجی داده شده تنها برای اطلاع رسانی بوده و این وبسایت هیچ گونه مسئولیتی را درقبال محتوای آن‌ها ندارد.
این موارد شامل سرویس (های) دیگر ما از جمله سرویس پرسش نیز می‌شود.