درباره کارابان

با توجه به بازار رقابتی موجود در زمینه نرم افزارهای کاربردی، اصلی ترین هدف این شرکت ارائه محصولات با کیفیت بالا، گارانتی و ضمانت محصولات سخت افزاری و خدمات پس از فروش مناسب جهت جلب رضایت خریداران محترم می باشد.

استفاده از متخصصین فروش جهت اطلاع رسانی صحیح و دقیق قبل از خرید، متخصصین سخت افزار جهت ارائه خدمات پس از فروش محصولات سخت افزاری و متخصصین نرم افزار جهت تولید، توسعه و ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان، اولین گام جهت تحقق این آرمان است که اصلی ترین رکن فعالیتهای شرکت مهندسی کاراپرداز می باشد.

شركت مهندسي كاراپرداز از سال 1378، با هدف توليد نرم افزار و ايجاد بسترهاي مناسب جهت توليد نرم‌افزار با استفاده از آخرين تکنولوژي‌ها و متدولوژي‌هاي موجود و ايجاد فضايي مبتني بر خلاقيت و نوآوري علمي در زمينه مهندسي و توسعه نرم افزار شروع به فعاليت نمود. توليد نرم‌افزار با کيفيت بالا و مطابق با استانداردهاي جهاني از عمده‌ترين اهداف شرکت است. همچنين استفاده از افراد خلاق و با توانمندي‌هاي علمي بالا در برنامه شرکت گنجانده شده است.

در این گذار با توجه به تغییر نیازهای مشتریان این شرکت اقدام به ارائه محصولات سخت افزاری در زمینه دستگاههای حضور و غیاب و سیستمهای کنترل تردد نمود. معرفی و ارائه محصولات سخت افزاری با کیفیت به همراه نرم افزارهای کاربردی توسعه یافته توسط واحد تولید شرکت مهندسی کاراپرداز از اهداف این شرکت بوده و در طول سالها سعی بر تحقق آن داشته است.