اخبار کارابان

ایمن سازی سالن کنترل شرکت داده پردازی فن آوا

,

در این پروژه از دستگاه کنترل دسترسی کارابان مدل KTA-2000 جهت ایمن سازی درب یکی از بخش های مهم شرکت داده پردازی فن آوا به همراه یک عدد قفل مقابل برقی استفاده گردید. این دستگاه همانطور که در مشخصات آن در صفحه مربوط به محصول ذکر گردید، دستگاه کنترل ترددی قدرتمند و ضد آب و گرد و خاک می باشد.

در ادامه می توانید تصاویری از این پروژه را مشاهده نمایید.

   

ایمن سازی پژوهشکده علوم و فن آوری های پزشکی دانشگاه شهید بهشتی تهران

در این پروژه بخشی از ساختمان جدید دانشکده زیست دانشگاه شهید بهشتی در بخش پژوهشکده علوم و فن آوری های پزشکی ایمن سازی شد. دستگاه کنترل تردد KTA-2000 که دستگاهی است با بدنه ی تمام استیل و ضد آب و گرد و خاک به عنوان دستگاه کنترل دسترسی انتخاب گردید. یکی از دلایل این انتخاب میزان تردد بسیار زیاد در این بخش و مقاومت بسیار بالای این دستگاه بود. با توجه به تمام شیشه بودن درب نیز از قفل مگنت به عنوان قفل برقی استفاده گردید. با توجه به نیاز مشتری مبنی بر عدم نیاز به ثبت تردد در هنگام خروج، جهت خروج افراد از کلید فشاری لمسی استفاده گردید.

در ادامه می توانید تصاویری از این پروژه را مشاهده نمایید.

ایمن سازی آزمایشگاه سازه دانشکده عمران دانشگاه تربیت مدرس

,

در این پروژه درب ورودی آزمایشگاه سازه دانشکده عمران دانشگاه تربیت مدرس تهران، جهت ایمن سازی و استفاده بهینه و کنترل شده ی دانشجویان از منابع موجود، به دستگاه کنترل تردد KTA-3450  و سنسور ثانویه KFR-5000 تجهیز گردید.

همچنین نرم افزار حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان در کنار دستگاه ها و بر روی کامپیوتر آزمایشگاه، امکان تعریف بازه های زمانی و دسترسی های گوناگون برای افراد را نیز در اختیار می گذارد.

در اینجا می توانید تصاویری از این پروژه را مشاهده نمایید:

ایمن سازی شرکت کشتیرانی سی ام ای سی جی ام پارس

,

در این پروژه بخش پرسنل شرکت کشتیرانی سی ام ای سی جی ام پارس (نمایندگی شرکت کشتیرانی بین المللی سی ام ای سی جی ام) به دستگاه کنترل تردد کارابان مدل KTA-3450 تجهیز گردید. در این پروژه همچنین برای خروج پرسنل از کلید فشاری لمسی استفاده گردید و قفل مقابل برقی نیز بر روی درب پروفیل این مجموعه نصب گردید.

در اینجا می توانید تصاویری از این پروژه را مشاهده نمایید:

تجهیز اتاق سرور شرکت بیمه حافظ به دستگیره کنترل دسترسی KDL-4100

,

در این پروژه و در راستای ایمن سازی اتاق سرور مجموعه بیمه حافظ و با توجه به اهمیت حفظ زیبایی طراحی داخلی محیط در کنار امنیت، از دستگیره کارتی – اثرانگشتی کارابان مدل KDL-4100 استفاده گردید.

این دستگیره با قفل پنج زبانه و بدنه ای از جنس فولاد امنیت بسیار بالایی را به ارمغان می آورد. همچنین امکان استفاده از کلید مکانیکی و یا اتصال باطری کتابی، هرگونه نگرانی بابت زمان اتمام باطری ها نیز از بین می رود.

در اینجا می توانید تصاویری از این پروژه را مشاهده نمایید:

پروژه ایمن سازی بایگانی بنیاد مستضعفان استان تهران

,

در این پروژه درب ورودی اصلی بخش بایگانی بنیاد مستضعفان دنیا تجهیز و ایمن سازی گردید. در این پروژه و در راستایی دست یابی به بالاترین سطح امنیت از ترکیب دستگاه KTA-3450 به عنوان دستگاه کنترل تردد اصلی و سنسور KFR-5000 به عنوان سنسور دوم استفاده گردید.

همچنین با توجه به جنس و اندازه ی در، از قفل حیاطی برقی در این پروژه استفاده گردید.

در اینجا می توانید تصاویری از این پروژه را مشاهده نمایید:

ایمن سازی شرکت آفاق رایانه گستر پارس

,

در این پروژه درب ورودی شرکت آفاق رایانه گستر پارس با استفاده از محصولات کنترل تردد کارابان ایمن سازی شد. دستگاه کنترل تردد KTA-3500 به عنوان دستگاه اصلی در سمت داخل و دستگاه KFR-5000 به عنوان سنسور دوم در سمت بیرون درب نصب گردید. با توجه به ساختار این پروژه، پرسنل و افراد هم جهت ورود و هم جهت خروج ملزم به ثبت تردد می باشند، لذا شرکت می تواند از همین ترکیب جهت محاسبات حضور و غیاب و حقوق و دستمزد پرسنل نیز استفاده نماید. همچنین درصد امنیت این ترکیب در بالاترین حد ممکن قرار داشته که این امر مزیت قابل توجهی به حساب می آید.

در اینجا می توانید تصاویری از این پروژه را مشاهده نمایید:

دستگاه کنترل تردد دستگاه کنترل تردد دستگاه کنترل تردد دستگاه کنترل تردد

دانشگاه صنعتی شریف – ساختمان البرز

,

در این پروژه درب ورودی ساختمان البرز که در واقع ساختمان امور دانشجویی و تغذیه ی دانشگاه صنعتی شریف می باشد و سلف های غذاخوری نیز در این ساختمان قرار دارند، ایمن سازی گردید. برای این منظور از یک عدد دستگاه کنترل تردد KTA-3500 به عنوان کنترلر اصلی و یک عدد سنسور KFR-5000 به عنوان سنسور دوم استفاده گردید. همچنین با توجه به ساختار درب از یک عدد قفل مگنت در این پروژه استفاده گردید. گفتنی است این ترکیب از ایمن ترین ترکیب های ممکن جهت ایمن سازی می باشد و در بسیاری از پروژه های ویژه و محرمانه ی مجموعه ی کارابان نیز از همین ترکیب کنترل دسترسی استفاده شده است.

در اینجا می توانید تصاویری از این پروژه را مشاهده نمایید:

ایمن سازی شرکت بهنود ژن

,

این پروژه در دو بخش انجام پذیرفت. یک بخش درب ورودی کل مجموعه و بخش دیگر درب آزمایشگاه.

در بخش اول و برای درب ورودی مجموعه، با توجه به ساختار ورودی و سیاست های اتخاذ شده توسط مجموعه بهنود ژن، از آنتن برد بلد UHF متصل به دستگاه کنترل تردد KTA-3500 استفاده گردید. آنتن مذکور در وضعیت مشرف به درب ورودی و مسیر ورود با پوشش کامل منطقه مورد نظر مشتری نصب گردید. دلیل انتخاب دستگاه KTA-3500 مقاومت آن در برابر آّب و گرد خاک بود که با توجه به محل مورد نظر جهت استقرار دستگاه، امری الزامی به نظر می رسید. گفتنی است دستگاه کنترل تردد، همانطور که در تصاویر مشخص می باشد، بر روی باکس و با قابلیت تغییر محل دستگاه بسته به نیاز مشتری و بدون نیاز به حضور کارشناسان نصب گردید. همچنین جهت کنترل درب توسط واحد حراست، از ماژول ریموت کنترل استفاده گردید. ضمنا قفل استفاده شده در این پروژه قفل برقی حیاطی می باشد.

در اینجا می توانید تصاویری از فاز اول این پروژه را مشاهده نمایید:

 

در فاز دوم از این پروژه، آزمایشگاه مجهز و پیشرفته ی مجموعه ی بهنود ژن ایمن سازی گردید تا تنها پرسنل و متخصصین مجاز امکان تردد به این مکان را داشته باشند. برای این منظور از دستگاه کنترل تردد KTA-3450 و قفل مقابل برقی استفاده گردید. همچنین جهت خروج پرسنل از آزمایشگاه از دکمه ی فشاری (Push Bottun) استفاده گردید.

می توانید تصاویری از ایمن سازی درب آزمایشگاه مجموعه ی بهنود ژن را در اینجا مشاهده نمایید:

پروژه کنترل دسترسی دانشکده برق دانشگاه شهید بهشتی تهران

,

در این پروژه درب سالن پژوهش دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی تهران ایمن سازی گردید. جهت این امر از دستگاه کنترل تردد کارابان مدل KTA-3500 به عنوان کنترلر اصلی و سنسور KFR-5000 به عنوان سنسور دوم در کنار قفل مقابل برقی مورد استفاده قرار گرفت. همانطور که در پروژه های پیشین نیز گفته شده است، این ترکیب یکی از ایمن ترین راهکارها جهت حفظ امنیت و کنترل تردد افراد در یک اتاق و یا هرگونه فضای محدود شده ی دیگر می باشد. از آنجا که امنیت اتاق مذکور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود، کارشناسان مجموعه ی کارابان این راهکار را طراحی، پیشنهاد و اجرا نمودند. همچنین گفتنی است دانشکده، از همین دستگاه ها جهت کنترل و ثبت حضور و غیاب پرسنل مربوطه نیز استفاده می نماید که جهت این امر از نرم افزار حضور و غیاب کارابان استفاده می شود.

در اینجا می توانید تصاویری از این پروژه را مشاهده نمایید: